Розумні контейнери для ліків

Відомо, що у багатьох людей по всьому світу є різні хронічні захворювання, що вимагають постійного прийому лікарських препаратів. Щоб підтримувати здоров’я, таблетки і мікстури доводиться приймати за чітким розкладом, адже пропуск прийому може призвести до найсумніших наслідків.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб нагадувати собі про необхідність випити таблетку, люди вдаються до різних хитрощів. Хтось встановлює будильник, хтось просить родичів про дзвінки в певний час і т. д.

Вирішити проблему взялася американська компанія GlowCaps. Співробітники фірми сконструювали унікальний гаджет — «розумну» коробку для зберігання ліків. У корпус контейнера вбудований спеціальний оповіщувач, який можна налаштувати на свій розсуд. У призначену годину «чарівна» скринька починає подавати світлові сигнали і програвати гучні мелодії.

Розробка GlowCaps виявилася настільки популярною, що компанія вирішила удосконалити свій винахід. Сьогодні у продажу вже з’явилися нові коробочки з доступом до Інтернету. Контейнер тепер уміє відправляти повідомлення на адреси електронної пошти, внесені в базу. Тобто ви можете внести дані e-mail ваших знайомих, і вони будуть отримувати сповіщення з проханням нагадати вам про необхідність прийому препарату.

Share your thoughts