Розумні контейнери для ліків

Відомо, що у багатьох людей по всьому світу є різні хронічні захворювання, що вимагають постійного прийому лікарських препаратів. Щоб підтримувати здоров’я, таблетки і мікстури доводиться приймати за чітким розкладом, адже пропуск прийому може призвести до найсумніших наслідків.

Щоб нагадувати собі про необхідність випити таблетку, люди вдаються до різних хитрощів. Хтось встановлює будильник, хтось просить родичів про дзвінки в певний час і т. д.

Вирішити проблему взялася американська компанія GlowCaps. Співробітники фірми сконструювали унікальний гаджет — «розумну» коробку для зберігання ліків. У корпус контейнера вбудований спеціальний оповіщувач, який можна налаштувати на свій розсуд. У призначену годину «чарівна» скринька починає подавати світлові сигнали і програвати гучні мелодії.

Розробка GlowCaps виявилася настільки популярною, що компанія вирішила удосконалити свій винахід. Сьогодні у продажу вже з’явилися нові коробочки з доступом до Інтернету. Контейнер тепер уміє відправляти повідомлення на адреси електронної пошти, внесені в базу. Тобто ви можете внести дані e-mail ваших знайомих, і вони будуть отримувати сповіщення з проханням нагадати вам про необхідність прийому препарату.

Share your thoughts