Розумні годинник стали ще розумнішими: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Напевно кожен користувач популярних сьогодні смарт-годин хоча б іноді відчував незручності наступного характеру: до вас на пошту приходить лист, або ж на девайс надходить важливе текстове повідомлення/дзвінок, а відповісти ви не можете, бо ваша права рука дуже сильно зайнята. І не суть чим саме — сумкою, гантелей або чимось ще.

Новий девайс під назвою Deus-Ex Aria дозволить користувачам, принаймні, двох марок таких годин вирішити дану проблему. Використовувати його можна як доповнення до хіпстерським часикам Pebble Time, схожими на класичні годинник радянської епохи або суворим, діловим і стильним Android Wear. У першому випадку придбане додаток буде мати вигляд мініатюрної кліпси, у другому — стильного ремінця.

Тепер відповідати на дзвінки і відкривати листи можна, здійснюючи рухи лівою рукою. Тобто тієї, на яку надітий годинник.

Девайс оснащений спеціальними датчиками, що реагують на рухи ваших пальців.

Досить цікавий той факт, що виробники описаного вище пристрої зуміли охопити відразу 2 сектори цільової аудиторії, раніше не мають нічого спільного і навіть протистоять один одному — сучасних ділових людей та прихильників радянської епохи.

Поділіться своєю думкою