«Розумне» скло

Звичайно, про окулярах-хамелеонах, змінюють свій відтінок залежно від інтенсивності сонячного світла, чули вже всі. У них є один вагомий недолік: власник не може сам керувати кольором. Але з появою інноваційних електрохромних стекол це стало реальністю!

«Розумні» скла були розроблені компанією View Inc. Винахід виявився дуже корисним. За допомогою скляних панелей можна регулювати кількість світла, що надходить в приміщення, тобто вони стануть чудовим нововведенням в будівельній галузі. Якщо встановити в квартиру такі склопакети, то потреба в шторах і жалюзі відпадає!

Електрохромне скло View Dynamic Glass має 4 режиму затемнення. При цьому можна управляти їм вручну, а можна встановити інтелектуальний автоматичний режим, і тоді склопакети будуть працювати, як ті самі «хамелеони». Єдиний недолік скла в його вартості: вона приблизно в 1,5 рази вище звичайної.

На сьогоднішній день Скло View Dynamic Glass активно реалізується в європейських країнах. Але виробники будують більш широкомасштабні плани. Так що молодим російським підприємцям варто бути на сторожі, щоб встигнути першими ввести новий товар на ринок.

Поділіться своєю думкою