«Розумне» дзеркало для примірювальній

Полегшити життя шопоголіків, які не мислять і дня без придбання якого-небудь нового предмета гардероба, покликана нова розробка компанії Oak Labs — інтерактивна дзеркальна панель для роздягалень. Як показує практика, це прекрасна альтернатива традиційним дзеркалам, які вже віджили свій вік.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

«Розумна» дзеркальна поверхня володіє безліччю потрібних функцій. Наприклад, з її допомогою клієнт магазину може зробити фіксацію товарів, які приніс в примірювальну, а потім дізнатися про наявність аналогічних моделей інших колірних відтінків і розмірного ряду.

Смарт-дзеркало не тільки з легкістю розповість про наявність того чи іншого товару, але і допоможе з підбором аксесуарів до вибраного образу з асортименту, що є в торговій точці (взуття, ременів, біжутерії тощо). Ще дзеркальна панель дає можливість відрегулювати інтенсивність світла в просторі і дати можливість покупцеві оцінити, як буде виглядати його вбрання вдень і вночі.

Важливою перевагою конструкції є можливість дистанційної оплати покупок. Немає необхідності відстоювати чергу в касу: дзеркало оснащено кількома платіжними сервісами.

Таким чином, покупки перетворюються на справжнє задоволення, і магазини зі смарт-дзеркалами вже користуються величезною популярністю у споживачів. Одна дзеркальна панель коштує близько 25 тисяч доларів. Плюс, програмне забезпечення також не безкоштовно. Але витрати явно того варті.

Share your thoughts