Розумне адаптивне дзеркало-робот: іноземні бізнес-ідеї, іноземні

Новинка в індустрії робототехніки — смарт-дзеркало з ніжним ім’ям Lucy — підкорює простору житлових будинків і квартир. В основі його роботи лежить лазерна технологія. Розумне дзеркало здатне вловлювати навіть найменші промені світла, що проникають у приміщення, концентрувати їх і розсіювати таким чином, щоб висвітлювалися найтемніші кутки кімнати.

В дзеркало вбудований фотоелемент, який реагує на світло і розгортає пристрій до його джерела. Потім спіймані промені за допомогою світловідбиваючої лінзи спрямовуються в ті частини приміщення, де освітлення явно недостатньо. Таким чином виходить, що вся кімната наповнюється м’яким природним світлом, і для цього зовсім не потрібно електрику — економія очевидна.

Розробники порахували, що одне невелике дзеркало дає стільки ж світла, скільки можна отримати від шести лампочок про 60 Вт кожна.

Гаджет ефективно працює в просторі, площа якого не перевищує 23 кв. м.

Такий проект був розроблений в Італії. Економічний та екологічний денний світильник коштує, в середньому, близько 200 доларів. Творці не сумніваються, що їх Люсі знайде визнання не тільки в масштабах держави, але і у всьому світі. Але питання з країнами, в яких похмурих днів у році більше, ніж сонячних, поки залишається відкритим.

Поділіться своєю думкою