«Розумна зупинка

Високотехнологічні зупинки громадського транспорту з недавнього часу почали діяти в Сінгапурі. В цих точках, де зазвичай скупчується велика кількість людей, встановили «розумні» системи, що дозволяють будь-якому охочому отримати детальну інформацію про погоду, останні новини, часу прибуття громадського транспорту і т. д.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зупинки оснащені величезним числом корисних для користувачів функцій. На великому цифровому дисплеї відображається понад сотні значків, натиснувши на які, людина може, наприклад, підключитися до бездротового Інтернету, завантажити електронну книгу або фільм, вивчити карту міста, підзарядити свій гаджет і отримати максимум користі в очікуванні свого автобуса.

Влада Сінгапуру зробили такий крок для того, щоб популяризувати поїздки місцевих жителів і гостей міста на громадських транспортних засобах. Унікальні зупинки не тільки практичні, але і естетично привабливі. На їх даху розбиті міні-сади. А поруч відведена велика територія для велосипедної парковки.

Для нормального функціонування всіх деталей у зупинку вбудовані сонячні елементи живлення.

Подібний експеримент був запущений зовсім недавно, і якщо він буде користуватися успіхом, то місцеві власті планують збільшити кількість високотехнологічних зупиночних пунктів.

Share your thoughts