Розумна зошит з цифрової папери

Високі технології проникли в усі сфери нашого життя. Новатори тепер пропонують навіть відмовитися від звичайних паперових зошитів, замінивши їх на електронні, такі як Rocketbook.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На перший погляд Rocketbook виглядає як звичайна зошит великого формату А4. Але на відміну від прототипу, звичайно, разюча. Зошит складається не простий, а з так званої цифрової папери dot paper. 50 аркушів, скріплених єдиним палітуркою, дають величезні можливості.

У зошиті можна робити будь-які записи. Вся інформація, що нанесена на цифрову папір, негайно конвертується і переноситься в хмарне сховище. Останніх може бути відразу декілька, і користувач одним натисненням сенсорної кнопки самостійно визначає, куди саме зберегти ту чи іншу запис. Вибрати можна з семи кнопок!

Звичайно, звичайною ручкою в такий зошиті писати неможливо — її необхідно купувати в компанії з особливою письмовій приналежністю — ручкою Pilot FriXion. Цей гаджет дійсно унікальний. Ручка має багато цікавих особливостей. Наприклад, весь текст, написаний нею, негайно зітреться, якщо помістити зошит в мікрохвильову піч! Так, забавно, але факт! Щоправда робити це з девайсами можна не більше 25 разів. Після цього функція перестає працювати.

Новинку вже встигли по достоїнству оцінити за кордоном. Можна не сумніватися, що вітчизняні користувачі поставляться до зошита з не меншим інтересом!

Share your thoughts