«Розумна» ялинка з неопадаюча голками

Напередодні Нового року та Різдва дуже багатьом хочеться мати в будинку не штучну, а живу ялинку з справжніми колючками і натуральним смолистим ароматом. Але, на жаль, далеко не всі живі ялини здатні дочекатися свята — в більшості випадків вони починають «лисіти» вже через пару-трійку днів після того, як трохи постояти в теплі. Так сталося і в одній шотландської сім’ї, глава якої звернувся в національний дослідницький центр Christmas Tree. Чоловік подзвонив в наукову лабораторію з проханням про допомогу: ялинка, яку він купив на Різдво, так і не дожила до нього, скинувши голки буквально на наступний день після покупки.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Дзвінок прийняв професор дослідного центру Рай Лада. Вчений тут вже загорівся ідеєю створення ексклюзивної «розумної» ялинки, яка зможе похвалитися пишною шевелюрою і неопадаюча з плином часу голками.

Новатор провів величезну дослідницьку роботу, на яку, до речі, випросив державний грант. В результаті йому вдалося створити інноваційний продукт — гель-бальзам, який зміцнює ялинкові гілки, зберігаючи їх запашними, свіжими і цілісними протягом усіх новорічних свят.

Проект «розумна» ялинка справив справжній фурор! Подібного ще ніхто не винаходив, і перші пробні партії бальзаму розлетілися в лічені дні. Можна не сумніватися, що нашим співвітчизникам, які не бажають очищати житло від хвої чи не до літа, такий продукт буде до вподоби!

Share your thoughts