«Розумна» постіль

Канадські ентузіасти створили унікальну розробку, яка чудово вирішує горезвісну сімейну проблему перетягування ковдри і приміщення його в підодіяльник. Нова технологія під назвою SmartDuvet дозволяє регулювати температуру постільних речей, причому на різних сторонах ліжка можна встановлювати прямо протилежні значення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій не тільки оснащене температурними датчиками, а й включає в свою конструкцію невеликий компактний насос. Гаджет поміщається всередину підковдри, роздмухує його сильним потоком повітря і швидко розправляє ковдру.

«Розумна» постіль вбереже від підвищеного потовиділення через спеку або постійного відчуття холоду. Користувач технології зможе створити максимально комфортні для себе умови сну і відпочинку. При цьому можна істотно заощадити на інших системах клімат-контролю та кондиціонування, які зазвичай використовуються в квартирах. Велика перевага гаджета полягає ще й у тому, що управління ним можна здійснювати за допомогою смартфона, встановивши спеціалізоване мобільний додаток.

Share your thoughts