Розумна подушка для корекції постави

На Землі проживають сотні тисяч людей, які страждають від проблем з хребтом. Правильна постава впливає на загальний стан організму. Особливо чітко це простежується у офісних працівників, яким за службовим обов’язком доводиться просиджувати годинник за робочими столами і, не помічаючи цього, сутулитися. Для такої цільової аудиторії була розроблена унікальна подушка під назвою Darma. Цей чудовий гаджет вже завоював серця офісного «планктону» США і поступово підкорює людей в європейських країнах.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

«Розумна» подушка оснащена великою кількістю датчиків, які постійно контролюють серцебиття і дихання користувача. Офісний «гаджет» фіксує всі зміни і на основі отриманих даних робить висновки про рівень стресу і втоми. Якщо положення людського тіла неправильне, то і дихальні процеси відбуваються невірно. Як тільки Darma це зафіксує, вона відразу ж дає своєму власникові «стусана» у вигляді легкого розряду струму. Така струс показує людині, що сидить на подушці, що саме час підняти п’яту точку зі стільця, випрямити спину і трохи розім’ятися, прогулявшись по офісу.

Унікальний девайс працює на основі особливих фиброоптических волокон. Підживлюється подушка за рахунок вбудованих акумуляторних батарей, що вимагають підзарядки всього один раз в місяць. Darma має можливість взаємодіяти зі смартфоном за допомогою спеціального мобільного додатку. Варто подушка майже 250 доларів. Сума, звичайно, чимала, але це нічого в порівнянні з тією користю, яку пристрій приносить здоров’ю людини.

Share your thoughts