«Розумна кістка» для собак: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

У багатьох з нас є домашні улюбленці — собаки. Не меншої кількості людей є ще й робота, на якій доводиться проводити по 40 і більше годин в тиждень. І весь цей час наші хвостаті друзі змушені проводити час одні в порожніх квартирах, маясь від нудьги. Більше, багатьом пухнастиків доводиться випробовувати розчарування від того, що господар, нарешті прийшовши додому, виявляється занадто втомленим, щоб пограти зі своїм вихованцем.

Тим, хто любить тварин і хоче дати їм повноцінне життя, можна запропонувати рішення — «розумну кістка» для собак.

Прототип цієї інтерактивної іграшки під назвою GoBone запропонований американською компанією PulsePet. «Кісточка» являє собою не що інше, як вісь, що з’єднує дві округлих деталі. Така форма нагадує натуральну кістка тварини, яку собакам так зручно хапати зубами. Іграшка може рухатися автоматично, коли господареві ніколи займатися з собакою, або може управлятися з мобільного додатку, якщо власникові просто лінь встати з дивана.

В автоматичному режимі «кістка» підлаштовується під особливості вашої собаки — вага, вік, манеру грати. При цьому вихованець може спокійно підштовхувати її лапою, гризти, жувати і діставати «вкусняшки», які можна сховати в бічних деталях.

Творці запевняють, що іграшка абсолютно безпечна для тварин. Вона тестувалася на 120 собак протягом 1000 годин, і всі піддослідні отримали від гри величезне задоволення.

З урахуванням того, що сьогодні в Росії налічується близько 15 — 20 млн домашніх собак, потенційний ринок збуту у GoBone досить великий.

Нехай не всі власники куплять таку технологічну іграшку своїм бобикам, і тим не менше, охочих напевно знайдеться предостатньо. Так чому б не звернути увагу на цю ідею для бізнес вже сьогодні?

Повторити розробку цілої компанія, яка зажадала н6емалых сил і засобів, у підприємця навряд чи вийде — дуже довгий і тернистий шлях. А бо хоча б на початковому етапі краще звернути увагу на такий напрямок діяльності, як продаж «розумних кісточок».

Поділіться своєю думкою