“Розумна” дитяча коляска: іноземні ідеї, інноваційні бізнес-ідеї

Технічний прогрес не втомлюється вражати. Тепер батьки немовлят при бажанні можуть не штовхати перед собою коляску зі своїм чадом під час прогулянки, не заколисувати годинами малюків і не боятися залишити коляску з дитиною без нагляду біля магазину. Про все це подбала компанія Smartbe, яка створила першу в світі «розумну» коляску.

Традиційну дитячу коляску IT-фахівці перетворили у справжнє сучасне безпілотне засіб пересування. Оснастивши своє дітище сенсорами відстеження рухів, розробники домоглися того, що тепер візок може сама, без вашого втручання, слідувати за вами. Щоб заколисати малюка в колясці передбачено укачивающее пристрій, з яким одночасно можуть включатися і аудіозаписи музики.

За результатами моніторингу погодних умов автоматично включається підігрів коляски, передбачений підігрів пляшечки з водою або з молочною сумішшю.

У разі спрацювання датчика дощу і вітру автоматично опускається козирок і покривало. Оснащення коляски веб-камерами і протиугінною системою гарантує безпеку дитині.

Всі фантастичні можливості Smartbe управляються за допомогою програми на iOS або Android-смартфоні. В автономній режимі коляска може працювати до шести годин. Зрозуміло, що таке задоволення не може бути дешевим, турботливим батькам доведеться викласти за нього 3199 доларів.

Поділіться своєю думкою