Розумна будівельна каска

Будівельна галузь розвивається стрімкими темпами, і на допомогу дизайнерам, архітекторам, монтажникам і ремонтникам постійно приходять нові технології. Вирішити важливі завдання будівельно-виробничої безпеки взялися засновники американського стартапу під назвою Daqri. Новатори розробили унікальний шолом DAQRI Smart Helme з вбудованою програмою доповненої реальності.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Робочий, на голову якого поміщений цей спеціалізований головний убір з міцних матеріалів, моментально стає буквально «ясновидцем». На козирку-моніторі, прикріпленому до шолома, відображається не тільки сам промисловий об’єкт або будь-яке будівельне обладнання, але і їх схематична модель, креслення, інструкція по застосуванню, а також зазначаються «слабкі» місця, які мають потребу в заміні або ремонті.

Також новомодний девайс здатний називати можливі причини недоліків, поломок і варіанти вирішення наявної проблеми.

DAQRI Smart Helmet в режимі реального часу аналізує все, що відбувається в навколишньому середовищі і в разі необхідності попереджає користувача про що загрожує йому небезпеки. А все завдяки чутливим камер і датчиків стеження!

Величезною перевагою «розумної» каски є не тільки його міцність, але і незалежність від різного роду гаджетів — шолом працює автономно, але, якщо потрібно, його можна пов’язати зі смартфоном або ноутбуком. Звичайно, корисна будівельна «іграшка» коштує досить дорого, але її виробники незабаром планують вивести товар на світову ринкову арену.

Share your thoughts