Розтин машин

Дуже багатьом знайома ситуація, коли замок автомобіля несподівано зламався, ключі загублені або залишилися всередині салону, а двері зачинилися. Така подія змушує автовласників у відчай, адже розкриттям замків не займається навіть МНС. Тільки досвідчений фахівець здатний допомогти без суттєвих матеріальних втрат відкрити машину. Та освоївши кілька нехитрих способів розкриття замків, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно оформити ІП і обзавестися певним набором інструментів: відмичками, вкрутками, свертишем, ломом, в кінці кінців. Асортимент інвентарю, за допомогою якого можна відкрити машину, постійно оновлюється. Слідкуйте за виходом корисних новинок і поповнюйте свій арсенал.

Спочатку можна працювати поодинці, але успішна рекламна кампанія призведе до швидкого збільшення клієнтського потоку, і надалі можна буде подумати про наймання додаткових працівників.

Розміри стартового капіталу не перевищать 45 000 рублів. Вартість послуги розтину авто починається від 1000 рублів. У великому місті в день реально обслуговувати не менше 6 клієнтів. Тобто окупність настане вже через місяць роботи.

Share your thoughts