розробка віртуального помічника для водіїв

Сучасним автовласникам доводиться відчувати величезний стрес за кермом. Необхідно стежити за ситуацією на дорозі і одночасно вирішувати безліч проблем: аналізувати будь-яку інформацію, вирішувати справи, призначати зустрічі, відповідати на дзвінки і т. д. На допомогу в таких випадках приходить унікальний пристрій — особистий віртуальний помічник на ім’я Chris.

Цей девайс допомагає своєму власникові стежити за телефонними дзвінками, читати повідомлення та сповіщення, які надходять на електронну поштову скриньку. Власник Chris має можливість залишатися в курсі подій, не відриваючи рук від керма.

Гаджет оснащений додатковим функціоналом: навігаційною системою і можливістю керувати музикою в салоні авто.

Кріс відмінно розпізнає голос, він досить інтелектуальний і швидко навчається новому, зокрема, вміє запам’ятовувати звички користувача.

Поки пристрій сприймає тільки німецьку і англійську мову, але незабаром планується поповнити його базу знань ще кількома словниками.

Щоб проект почав працювати, і масове виробництво Chris стало можливим, стартував збір коштів на краудфандингової майданчику Kickstarter. Орієнтовна вартість девайса встановлена на позначці в 299 євро.

Поділіться своєю думкою