Розробка персональних сторінок в соцмережах

Юна американка змогла за короткий час заробити значні суми грошей і стати мільйонером, почавши займатися розробкою персонального дизайну сторінок користувачів у соціальних мережах.

Історія успіху дівчинки-підлітка Ешлі Кволлз спонтанно. Коли мама з татом розлучилися, Ешлі і її сестра залишилися жити з матір’ю в невеликій квартирці. У цей час активно стали розвиватися соціальні мережі, і школярка вирішила спробувати себе в графічному дизайні. Спочатку створення оригінальних персональних облікових записів для себе і друзів було простим захопленням. Але коли за послугою до дівчинки почали звертатися все частіше, Ешлі зрозуміла, що можна спробувати робити на цьому бізнес і створила особистий сайт під назвою Whateverlife, на якому надавала дизайнерські послуги. Ресурс став мегапопулярним в найкоротші терміни.

Потрібно відзначити, що як спочатку, так і тепер американка розробляє дизайн сторінок і дає консультації користувачам абсолютно безкоштовно. Але такий ажіотаж навколо інтернет-майданчики привернув увагу рекламодавців, і звістка свій заробіток Ешлі отримує саме від реклами.

У 17 років підприємлива молода леді вже стала мільйонером. Сьогодні Whateverlife приносить своїй власниці до 70 000 доларів щомісяця. Сім’я змогла переїхати в шикарний особняк, мама Ешлі звільнилася з низькооплачуваної роботи і тепер допомагає своєї дочки в розвитку бізнесу, як і сестра.

Поділіться своєю думкою