Розробка маркетингових і рекламних роликів

Рекламний бізнес вважається сьогодні одним з найбільш високоперспективних і рентабельних. Відмінний заробіток може принести розробка маркетингових і рекламних роликів. Великих стартових вкладень не потрібно, головне — наявність бажання і навичок роботи на терені графічного дизайну.

Сума початкових вкладень становить близько 2000 доларів. Бізнес розрахований на домашнє розвиток. В такі розміри капіталу бізнесмен-початківець зможе вкластися, якщо буде працювати самостійно, при мінімальному залученні працівників зі сторони.

Секрет успіху такого роду бізнесу в індивідуальному підході до кожного клієнта і креативності. Необхідно відмовитися від шаблонів і готових малюнків. Завоювати довіру потенційної цільової аудиторії можна, запропонувавши замовникам унікальні ідеї та сценарії промо-роликів.

Потреба в наявності офісу на початковому етапі відсутня. З клієнтами можна зв’язуватися за допомогою сучасних технологій телефонних і відеодзвінків. Головне — це оформити ІП, придбати гарний ПК, створити власний сайт в Інтернеті і придбати спеціалізоване програмне забезпечення. Також у бізнес-план закладаються певні витрати на рекламну кампанію (близько 200 доларів).

Вартість класичного рекламного відеоролика тривалістю в 1 хвилину складає близько 300 доларів, мультиплікаційні відео цінуються дорожче — близько 500 доларів, розцінки на статичну інфографіку різні — середня ціна становить 20 доларів за одну сторінку. Практика показує, що чистий прибуток початківців бізнесменів, які пропонують послуги з розробки рекламних роликів, становить не менше 1000 доларів на місяць. Таким чином, рентабельність проекту оцінюється в 55%, а терміни окупності не перевищують 2 місяців.

Поділіться своєю думкою