Розпис фасадів

Людина, що володіє художніми здібностями, сьогодні має широкі можливості для реалізації свого вміння. А ще приємніше, коли талант живописця дозволяє відкрити власну прибуткову справу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Послуги розпису фасадів користуються великою популярністю, але конкуренція в цій сфері дуже мала, так що зайняти гідне місце в цій ніші не складе праці.

Починати варто з пошуку клієнтів в приватних секторах міста. Кожному хочеться, щоб їх житло відрізнялося від інших не тільки всередині, але і зовні. Господарі власних будинків і котеджів з готовністю погоджуються на всілякі перетворення та платять чималі гроші за оригінальність та індивідуальний стиль.

Для успішного старту достатньо придбати витратні матеріали (кисті і фасадні фарби), а також знайти першого клієнта. Якщо робота виконана гідна, вона буде рекламувати себе без вас, і замовники стануть самі звертатися за послугами. Тобто значних вкладень на рекламну кампанію не потрібно.

Потрібно відзначити, що вартість витратних матеріалів включається до замовлення.

Розписувати можна не тільки домоволодіння, але і підсобні будівлі, такі як гаражі, лазні, літні кухні. Ідеї для незвичайних картин можна придумувати самостійно або черпати в Інтернеті, попередньо погодивши їх з клієнтом.

Після отримання першої хорошого прибутку можна подумати про розширення підприємства, найом інших художників і укладення контрактів із будівельними компаніями, які займаються зведенням великих житлових об’єктів.

Share your thoughts