Розмальовки для дорослих

Розфарбовування завжди вважалося дитячою забавою, але поступово це захоплення охоплює і дорослу аудиторію. Вже з’явилися спеціальні розмальовки-антистрес зі складними візерунками, що дозволяють не тільки повернутися в дитинство, але і заспокоїти нервову систему.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Реалізувати подібний проект трохи в іншому ключі вирішив американський художник Тісон Мак Адоо. Він створив книжки з безбарвними картинками дуже цікавого змісту. Переглянувши малюнки, можна відразу зрозуміти, яка цільова аудиторія початківця бізнесмена. Паперова продукція під назвою Hot Wax користується величезним попитом у чоловіків і жінок по всій країні.

Вся справа в тому, що на сторінках розмальовки представлені ілюстрації сексуального характеру. За допомогою простих олівців, фломастерів або фарб дорослі люди створюють фантазійні інтимні образи і розважаються.

Розмальовки Hot Wax, кожна з яких містить 32 сторінки, можна порівняти з чоловічим журналом, та й ціна на них встановилася приблизно на тому ж рівні. І це при мінімальній собівартості!

Креативщик з Америки зумів розбагатіти на своїй придумке вже через пару місяців після старту продажів. Чому б не спробувати запропонувати росіянам проявити свої творчі здібності в незвичайному ракурсі?

Share your thoughts