Розбирання та знесення будівель

Разом із зростаючими обсягами будівництва нових житлових і адміністративних будівель в нашій країні збільшується потреба у розборі та знесення старих. На демонтаж об’єктів нерухомості, що перебувають у жалюгідному технічному стані і не здатні повноцінно виконувати колись покладені на них функції, можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Для початку необхідно організувати невелику демонтажну бригаду, що складається як мінімум з 2 — 3 працівників. Найкращим рішенням стане залучення друзів і знайомих. Коли у бізнес-проекту з’являться перші значні успіхи, можна буде подумати про розширення і залучення більшої кількості працівників зі сторони.

Ціна на роботи з розбирання та знесення будівель варіативна. У середньому, вартість одного замовлення починається від 8 000 рублів і може доходити до 20 000 рублів, в залежності від обсягів діяльності. При цьому, щоб заробити таку суму, що немає необхідності витрачати багато часу: наприклад, на розбирання старого одноповерхової будівлі йде близько 6 годин робочого часу.

Звичайно, в цій справі не обійтися без мінімального набору інструментів: ломи, кувалди, молотків і т. д. Це те, що стосується невеликих замовлень. Для демонтажу значних за розмірами багатоповерхових будівель потрібно спецтехніка: екскаватор, гідромолот, гідроножиці, автоген. За допомогою такого комплекту можна знести будівлю об’ємом 500 кубічних метрів всього за 6-7 днів.

Розміри стартових вкладень коливаються в широкому діапазоні: від 30 000 грн. до 250 000 доларів. Все залежить від початкових фінансових можливостей. Якщо ви ніколи не мали справу з підприємництвом — починайте з малого. Невеликий стартовий капітал окупиться дуже оперативно, а вже згодом можна переходити до придбання високотехнологічного та високовартісного обладнання, яке допоможе виконувати великі замовлення.

Поділіться своєю думкою