Рослини-хижаки

Як би дивно це не звучало, але дуже багато людей воліють заводити в якості зелених вихованців різні хижі рослини, які харчуються комахами. Зважаючи на це, вирощування та продаж таких рослин може стати відмінною ідеєю для бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

При цьому на початкових етапах це справа не вимагає великих вкладень.

Зокрема, на перших порах немає необхідності купувати або орендувати приміщення. Потрібно відзначити, що цей бізнес не вимагає значних вкладень часу. Для того, щоб зробити його успішним і прибутковим, достатньо приділяти йому всього кілька годин в день.

З чого почати?

Вам потрібно буде приблизно 10 000 руб. Орієнтовно, п’ята частина цієї суми необхідна для купівлі насіння. Вистачає її на 10 упаковок, у кожній з яких є 10 насінин.

Вирощування даних рослин можна проводити у звичайних квіткових горщиках. Однак не варто забувати про те, що зазвичай подібні зелені вихованці люблять вологий грунт. Для систематичного зволоження землі потрібно придбати автоматичну систему поливу. Ще 3 000 руб. знадобиться для придбання ламп денного світла. І нарешті, ще 2000 руб. необхідні для сплати щомісячних комунальних послуг. В якості основного каналу збуту варто розглядати власний сайт з продажу екзотичних рослин.

Середня прибутковість такого виду складає від 15 до 30 тисяч руб. щомісяця.

Share your thoughts