Росіяни монетизують Трампа

Несподівана, у всякому разі, для соціологів, перемога Дональда Трампа на виборах президента США, миттєво стала приводом для виробників сувенірної продукції оновити свій асортимент. У тому числі російських.

В даний час Роспатент один за іншим реєструє товарні знаки, в основу яких покладено резонансні заяви Трампа про РФ і її керівника Володимира Путіна.

Під цими ТЗ планується випускати взуття, одяг, головні убори.

Так, наприклад, підприємець Віктор Тарасов має намір цитатами Трампа забезпечити ряд принтів, які будуть на що випускається їм одязі. Зокрема, він використовує такі висловлювання новообраного глави США, як: «Путін набагато сильніше, ніж наш Президент» і «Я не буду казати Путіну, що робити». При цьому Тарасов, як і більшість інших російських бізнесменів, запускає в роботу свої ідеї, не чекаючи укладення Роспатенту. Реєстрація торговельного знака займає в РФ близько року, а до цього часу пристрасті по перемозі Трампа вляжуться.

У бізнесменів є буквально кілька місяців, щоб заробити на підсумки виборів у США.

Тим більше, що прибуток має бути істотною — товари, в основному, замовляються в Китаї, і націнка на них для кінцевого споживача може становити 100 відсотків і більше. Ось і поспішають російські підприємці «кувати залізо, не відходячи від каси».

Поділіться своєю думкою