Романтичні прогулянки по річці

Круїзні плавання по річках та інших великих водойм в нашій країні поступово відходять у минуле. Техніка, що підходить для таких подорожей, застаріває. Судноплавство переживає не найкращі часи, і заповзятливі бізнесмени можуть на цьому непогано заробити.

Суть проекту полягає в організації прогулянок по річці. І не просто прогулянок, а романтичних міні-круїзів для закоханих пар. Звичайно, стартовий капітал буде значним: потрібно придбати хоча б невелике судно, на якому можна розмістити мініатюрний ресторанчик — яка романтика без вечері при свічках! Придбайте маленьку маневрену баржу, зареєструйте її і обов’язково узгодьте маршрут з міською владою. Бюрократія — річ неприємна, але без неї в бізнесі не обійтися. Якщо немає можливості купити судно, його можна орендувати — це обійдеться дешевше.

Замовлення на круїзи приймаються в індивідуальному режимі. З клієнтом необхідно обговорити всі нюанси, аж до меню. Укладіть договір з місцевим закладом громадського харчування, яке зможе надати вам необхідні страви під замовлення.

Потрібно розуміти, що вартість романтичної прогулянки по річці не може бути дешевою, тому рентабельності бізнесу сумніватися не варто. Грамотна рекламна кампанія допоможе залучити клієнтів. Якщо конкурентів у вашому населеному пункті немає, то відбою від замовників точно не буде, незважаючи на високі ціни. Так що проведіть моніторинг ринку і приступайте до реалізації проекту. Головне — підтримувати добру репутацію, і все вийде!

Поділіться своєю думкою