Роли на паличці

Останнім часом число шанувальників китайської та японської кухні різко зросла. Особливо популярними в нашій країні стали всілякі суші і роли, які частенько вибирають в якості обіднього страви або вечері. Сьогодні роли продаються, в основному, в спеціалізованих торгових точках — знайти їх в звичайних магазинах, в кафетеріях вокзалів і аеропортів складно, не кажучи вже про вуличної торгівлі і вендінгових автоматів. Виправити ситуацію вирішили фахівці компанії Popper Foods LLC, зробивши з традиційного японського страви примітивний, але зручний фастфуд.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Роли під назвою Sushi Popper полягають у спеціальну упаковку у формі тубуса. До цього контейнеру прикріплена дерев’яна шпажка, на яку зручно нанизувати шматочки. Ситна страва готується за класичною рецептурою, але при цьому тубу можна без побоювання зберігати в морозильній камері протягом декількох місяців.

Технологія виготовлення ролів на паличці проста, для виробництва новомодного фастфуду в пластиковій упаковці застосовується спеціалізоване обладнання.

Чи варто говорити про те, наскільки по душі припала людям ця ідея? Тепер роли можна покуштувати не тільки в ресторанах, але і в будь-якому іншому місці, аж до гірськолижних трас.

До теперішнього моменту Popper Foods LLC отримала патент на свій винахід і планує просування інноваційного харчового продукту на світовий ринок.

Share your thoughts