Роботизоване кафе

Метою проекту є створення мережі роботизованих кафе «CoffeeBot». Робиться ставка на ідею отримання «кава на винос» без участі традиційного бариста.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Педантичний і моторний роботизований «CoffeeBot» працює значно швидше людей, ніколи не помиляється і має велику продуктивність, дозволяючи уникнути черг і плутанини.

Кафе «CoffeeBot» здатний готувати різні види кавових напоїв. Для цього замовнику достатньо оформити замовлення зі спеціально розробленого мобільного додатка або безпосередньо з сенсорної панелі апарату, а після безготівкової оплати отримати чотиризначний код.

Маніпулятор (роботизована рука), вибере кавові зерна відповідної прожарювання, перемеле їх і додасть всі інгредієнти в суворій відповідності з рецептурою. Після цього механічна рука ставить склянку на спеціальну підставку з підігрівом і чекає 6 хвилин. При наборі клієнтом коду стаканчик з кавою буде йому виданий.

Вікова категорія коливається від 17 до 35 років. Засновники проекту планують, що витрати на виробництво промо зразка кафе «CoffeeBot» будуть близько 5 200 000 грн., а витрати на виробництво серійного кафе «CoffeeBot» — 3 700 000 грн.

Share your thoughts