Роботизована соцмережа: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Сучасні соціальні мережі вже порядком набридли інтернет-користувачам. Що можна побачити на звичних нам сторінках «Фейсбуку» або «Однокласників»? Тільки то, що інші користувачі готові виставити напоказ — відретушовані фото і безглузді селфи. Напружує навіть не це, а те, що найчастіше користувачі фото, яких в мережі набирають тисячі лайків за день, у житті є зовсім не такими успішними і красивими.

Ось для тих, кому набридло споглядати чужі фото, і була розроблена платформа віртуальної реальності під назвою AltspaceVR. Це свого роду соціальна мережа. Однак ваші фото тут нікого не цікавлять.

Аватарок тут багато, але всі вони об’єднані тим, що вони…роботизированы. Хочете виглядати як робот-машина? Робот-інопланетянин? Стилізований кіборг з фільму? Немає нічого простіше!

Ходіть по віртуальних музеїв та дослідіть нову реальність разом зі своїми друзями-роботами! До речі гроші на розробку проекту витрачені чималі, так що нова соцмережа має багато можливостей.

Можливо, новинка є розумною альтернативою соцмереж, а можливо — уособлює справжній образ і мислення переважної більшості сучасної молоді.

Поділіться своєю думкою