Робот-валіза

Валізи на коліщатках, які можна тягти за собою, дуже зручні. Але сьогодні і ця інновація вже в минулому. На зміну класичним вместилищам для багажу приходять роботи. Тепер високотехнологічна новинка з успіхом підкорює європейські простори.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зовні роботизований валізу дуже схожий на звичну нам сумку, оснащену колесами. Різниця в тому, що пересувається він за власником самостійно, без всякого стороннього втручання. Весь секрет полягає в «розумній начинці», яка пов’язана зі спеціальним смарт-браслетом. Господар валізи просто одягає браслет на руку, активує його за допомогою мобільного додатку під назвою Cowa і спокійно йде по вулиці, а його вантаж слід за ним.

Траєкторія руху визначається спеціальними датчиками, вбудованими у валізу. Новинка не просто вміє повертати і розгортатися в потрібний момент, але і об’їжджає перешкоди і вибоїни, не віддаляючись при цьому від людини. Крім усього іншого, чемодан-робот оснащений ще кількома корисними функціями. Наприклад, з його допомогою можна зарядити гаджет (ноутбук, планшет або телефон) або дізнатися прогноз погоди. А ще це диво технологічного прогресу оснащений вбудованим GPS, що дозволяє оперативно визначити місцезнаходження валізи у разі його втрати.

Так, час дійсно не стоїть на місці, і можна не сумніватися, що такий корисний аксесуар підкорить серця російських мандрівників!

Share your thoughts