Робот-садівник

У століття високих технологій роботи входять абсолютно в усі сфери нашого життя. Дісталися ці машини і до наших садових ділянок. Креативний інженер-винахідник з Америки створив унікального робота-садівника, який може без втоми 24 години на добу займатися прополкою грядок, знищуючи бур’яни і даючи свободу культурним рослинам.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Незвичайний «трудяга» зовні схожий на черепаху на коліщатках. Втручання людини в роботу не потрібно. Робота просто поміщають на обгороджену ділянку з грядками, і він приступає до своїх обов’язків. Повільно просуваючись по землі, машинка зрізає бур’яни і обходить стороною городні культури. Перші від других диво-садівник відокремлює за розмірами.

Передбачається, що бур’янисті рослини повинні бути нижче культурних робот знищує все, що нижче 3 див. тобто спочатку власникові «розумного» працівника слід прополоти ділянку самостійно, щоб не допустити надалі плутанини, в результаті якої робот знищить гарні рослини.

Функціонує агрегат за допомогою сонячних батарей, тобто заряджається він самостійно. Цей працьовитий працівник, не знає втоми, обійдеться покупцям приблизно в 250 доларів. Надалі планується його модернізувати, розробити додаток для синхронізації зі смартфоном, а також «прикрасити» малюка невеликим опудалом, яке буде відлякувати шкідників.

Share your thoughts