Робот-прибиральник для басейнів

Власникам басейнів добре відома проблема очищення плавальних резервуарів. Скільки часу і сил потрібно витратити, щоб привести в порядок воду і очистити її від всілякого сміття! На допомогу приходять сучасні технології. Американська компанія Solar Pool Technologies розробила унікальний прилад, здатний самостійно займатися прибиранням басейну без втручання його господаря.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Роботизований агрегат за розмірами не більше стандартної взуттєвої коробки. Бездротове пристрій вільно пересувається по водній гладі, планомірно пропускаючи рідина через свої фільтри і збираючи будь сміття, що знаходиться на поверхні. Якщо по дорозі роботу зустрічається велике стаціонарне перешкоду, прилад акуратно огинає його і рухається далі. Мінус у цього гаджета один: вибиратися з басейну без сторонньої допомоги він не вміє. Але витягти агрегат з води і витрусити з нього накопичене відро вміст не складе праці.

Майстер водного клінінгу здатний не тільки фільтрувати, але і хлорувати воду за допомогою спеціалізованих швидкорозчинних таблеток. Працює апарат від сонячних батарей. Від фотоелементів заряджається акумулятор, що дає можливість використовувати охайна помічника в темний час доби.

Вартість одного робота встановилася на рівні 500 доларів. Його з успіхом можна використовувати не лише для особистих потреб, але і пропонувати клінінгові послуги іншим людям. У цьому випадку придбання окупить себе не пізніше, ніж через рік.

Share your thoughts