Робот-прибиральник для басейнів

Власникам басейнів добре відома проблема очищення плавальних резервуарів. Скільки часу і сил потрібно витратити, щоб привести в порядок воду і очистити її від всілякого сміття! На допомогу приходять сучасні технології. Американська компанія Solar Pool Technologies розробила унікальний прилад, здатний самостійно займатися прибиранням басейну без втручання його господаря.

Роботизований агрегат за розмірами не більше стандартної взуттєвої коробки. Бездротове пристрій вільно пересувається по водній гладі, планомірно пропускаючи рідина через свої фільтри і збираючи будь сміття, що знаходиться на поверхні. Якщо по дорозі роботу зустрічається велике стаціонарне перешкоду, прилад акуратно огинає його і рухається далі. Мінус у цього гаджета один: вибиратися з басейну без сторонньої допомоги він не вміє. Але витягти агрегат з води і витрусити з нього накопичене відро вміст не складе праці.

Майстер водного клінінгу здатний не тільки фільтрувати, але і хлорувати воду за допомогою спеціалізованих швидкорозчинних таблеток. Працює апарат від сонячних батарей. Від фотоелементів заряджається акумулятор, що дає можливість використовувати охайна помічника в темний час доби.

Вартість одного робота встановилася на рівні 500 доларів. Його з успіхом можна використовувати не лише для особистих потреб, але і пропонувати клінінгові послуги іншим людям. У цьому випадку придбання окупить себе не пізніше, ніж через рік.

Share your thoughts