Робот-поет

На базі Единбурзького університету був створений унікальний у своєму роді робот-поет, оснащений штучним інтелектом. Основне його вміння — це написання красивих, романтичних віршів. Але головний інтерес полягає в тому, що поетичні рядки виводяться каліграфічним почерком на пляжному піску.

Маленька автономна машинка просто прогулюється по узбережжю, досліджує і вивчає природні краси і вміло римує свої враження від побаченого.

Робот працює самостійно, без людського втручання і будь-якої сторонньої допомоги. Романтичні рядки на піску, які стають приємним сюрпризом для закоханих парочок, створюють враження, що всередині цього непересічного поета, складається і металу, датчиків і сенсорів, що живе справжня, широка душа.

Його вірші наповнені глибоким змістом. У них є і шум прибою і крики чайок, і морський захід. Читати їх — суцільне задоволення! Творці робота стверджують, що їх дітище — особливе. І дійсно, цей малюк створює разючий контраст з величезною кількістю високотехнологічних, але абсолютно бездушних машин.

Поділіться своєю думкою