Робот-друг для хворих діточок

Трапляються ситуації, коли найменші члени товариства за волею долі опиняються в лікарні. Нажаль, рідні та близькі не завжди мають можливість знаходитися поряд з дитиною цілодобово. В результаті діти дуже страждають від самотності і відчувають величезний стрес при зміні домашньої обстановки на лікарняну палату. І ось тут на допомогу приходять високі технології. Студент зі Швеції проявив турботу про хворих діточок і сконструював спеціально для них робота по імені Kompis.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Назва роботизованого істоти в перекладі на російську мову означає «друг». І основне його призначення полягає саме в цьому — подружитися з маленьким пацієнтом лікарні і підтримати його в скрутну хвилину, коли мама, тато, бабуся, дід чи інші родичі не можуть бути поруч. Kompis пропонує дитині найрізноманітніші ігри та заняття — від музики і фотографії до малювання і рішення головоломок. Для дитини, який зайнятий справою, час очікування летить непомітно. Але у робота є і ще одна важлива особливість: він є не тільки дитячим іншому, але і засобом комунікації — з його допомогою батьки в будь-який момент можуть зв’язатися з дітьми і поспостерігати за ними.

У Швеції багато педіатричні відділення лікувальних установ вже взяли на озброєння подібний пристрій. Винахідник сподівається, що його інновація в недалекому майбутньому надійде в масове виробництво і стане доступною для поставок в інші країни. Можна не сумніватися, що російські дітки були б у захваті від такого подарунка. Можливо, пора і нам придумати щось подібне?

Share your thoughts