Робот для миття вікон

Багато господинь терпіти не можуть мити вікна. Розводи, що залишаються на склі, дратують, а процес натирання вікон стомлює. Полегшити цю енерговитратну і трудомістку процедуру зважилися американські новатори, які сконструювали унікального робота-мийника віконних конструкцій.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій під назвою Window Washing Robot функціонує як мініатюрний миючий пилосос. Він швидко і якісно очищає вікна, а також будь-які скляні поверхні від пилу, плям і інших домішок. Щоб запустити помічника, досить прикріпити його на забруднену поверхню і активувати кнопку на корпусі. Пересувається Window Washing Robot на мініатюрних «гусеницях» не тільки в горизонтальному положенні, але і у вертикальному (допомагають присоски). Він дуже легкий, маневрений і міцний.

Розрахувати траєкторію руху і силу натиснення на скло роботові допомагають вбудовані датчики. Вартість гаджета сьогодні встановилася на рівні 400 доларів. Сума, звичайно, чимала, але навіть ця цифра не відлякує бажаючих зробити свій побут трохи легше, приємніше і чистіше.

Share your thoughts