Робот-бариста для кав’ярень

Роботизація йде семимильними кроками. Роботи вже вміють робити дуже багато — пилососити, чистити басейни, доглядати за дітьми, фотографувати і т. д. А ще сьогодні з’явилися роботизовані машини для приготування смачної кави.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Робота-баристу представила європейській публіці компанія Zipwhip. Назва приладу Textspresso говорить сама за себе. Робот вміє читати і відправляти текстові повідомлення, а також здатний виробляти друк будь-яких слів на кавовій пінці — для цього в нього завантажуються спеціальні харчові чорнила.

«Розумна» кавова машина прекрасно виконує свої основні обов’язки — приготування різних видів кави. Управляти гаджетом можна віддалено, за допомогою смартфона. Також пристрій можна підключити до Wi-Fi, і воно стане невід’ємною частиною модної нині системи «розумний дім».

Основна цільова аудиторія компанії Zipwhip — це власники кав’ярень. Позитивні приклади застосування робота-барісти в закладах громадського харчування вже є. Наприклад, кафе Starbucks пропонує своїм клієнтам друк їхніх імен на кавовій пінці, і статистика показує, що кількість відвідувачів закладу різко зросла з появою в ньому Textspresso.

Роботизований кави буде користуватися популярністю і в нашій країні, тому початківцям підприємцям варто подумати про те, як налагодити бізнес на продажу унікальної машини для приготування ароматного напою.

Share your thoughts