Робочий стіл-тераріум: 2 в 1

Той, хто годинник проводить за робочим столом, добре знає, наскільки набридає нудний вид традиційною дерев’яною або пластиковою меблів, яка постійно мелькає перед носом. Набагато приємніше сидіти за незвичайним меблевим аксесуаром, який допомагає не тільки продуктивно працювати, але і розслаблятися. Таким можна без перебільшення назвати офісний стіл під назвою Terrarium Desk.

Незвичність його полягає в тому, що цей інноваційний предмет меблів грає роль тераріуму або дендрарію. Тобто під його верхньою кришкою з скла можна розмістити найрізноманітніші види карликових рослин — мохи, лишайники, квіточки і навіть населити його невибагливими представниками фауни, які відмінно живуть у сухих акваріумах.

Основа столу також дерев’яна, але у верхній частині її вирізано поглиблення. Всередині встановлено підсвічування, щоб рослинам було максимально комфортно. Стіл-сад вентилюється через спеціальні отвори.

Terrarium Desk — це своєрідна міні-оранжерея у вас вдома. Зелень під прозорою кришкою радує око, заспокоює психіку і благотворно впливає на здоров’я власника столу. Автор ідеї — дизайнер Даніель Зеллер — вже зміг заробити на ній пристойний стан.

Поділіться своєю думкою