Різнокольорові лейкопластири

Пластир — незамінний атрибут будь-якої медичної аптечки. Особливо актуально це нехитре виріб в літній період, коли в процесі активного проведення часу з’являються різноманітні синці, садна, подряпини. А вже про жінок, що зазнали страждання від таких красивих, але таких незручних нових босоніжок, і говорити нічого. У всіх цих ситуаціях на допомогу приходить лейкопластир.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Японські дизайнери вирішили відійти від звичних стандартів та надати своїм клієнтам можливість зробити з пластиру стильний аксесуар. Нещодавно на суд громадськості була представлена ціла серія лікувальних атрибутів з яскравими, соковитими малюнками на поверхні.

Розглядаючи малюнки, можна знайти в них багато цікавого, починаючи від образів маленьких рибок і зелених жаб закінчуючи креативної спіраль від комарів.

Придбати ноу-хау з Японії можна комплектом з 30 штук, вартість якого встановилася на рівні 175 російських рублів (504 ієни). Особливо ідея припала до душі японським модницям, які вже запасаються стильними наборами в найближчих аптеках. Можна бути впевненими, що в захваті від таких кольорових аксесуарів і дітлахи.

Share your thoughts