Різьблення по каменю

Вироби з каменю є прекрасним інтер’єрним прикрасою. На виготовленні таких виробів можна побудувати високоприбутковий бізнес з швидкою окупністю стартових вкладень.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Технологія виробництва кам’яних виробів трудомістка, але цікава. Спочатку заготовку обробляють на спеціальному верстаті для надання потрібної форми. Потім приступають до копіткого процесу шліфування. Після цього камінь і полірують обробляють повстяним колом для додання блиску.

До обов’язкового обладнання для різання по каменю входять багатопильний верстат каменерізний, машинки для шліфування і полірування, станок для вирізання. Якщо початкове сировину буде значних розмірів, може знадобитися спеціальна кран-балка для його підйому і переміщення. В якості вихідного матеріалу візьмемо, наприклад, граніт. Вартість 1 кубометра цього каменю становить близько 30 000 рублів. Так що не забудьте включити кошти на його закупівлю в бізнес-план.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 50%. Якщо взяти за основу 100%-ву реалізацію готової продукції, то стартові вкладення в розмірі 900 000 рублів окупляться вже в перші 3 місяці роботи.

Share your thoughts