Різьба по яєчній шкаралупі

На сьогоднішній день будь-яка робота в стилі хенд-мейд цінується дуже високо. У зв’язку з цим число рукодільниць і рукодільників різко зросла. Інтернет допомагає їм швидко просуватися, і конкуренція стає дуже жорсткою. Щоб побудувати успішний домашній бізнес, необхідно освоювати нові горизонти і вміти дивувати цільову аудиторію. Наприклад, можна спробувати абсолютно новий вид ручної роботи — різьблення по яєчній шкаралупі. У нашій країні одиниці людей, які зуміли освоїти майстерність, тобто конкуренти практично відсутні. А перспективи при цьому величезні!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Низька конкуренція пов’язана, насамперед, зі складністю і кропотливостью роботи. У Всесвітній павутині можна знайти безліч покрокових інструкцій, починаючи від підготовки яйця, закінчуючи обробкою готового шедевра. Тому, якщо є бажання, можна навчитися завжди. Не сподівайтеся, що все вийде з першої спроби: найімовірніше, доведеться зіпсувати ні один десяток яєць. Але всі старання окупляться з лишком.

Вартість одного різьбленого яєчка починається від 900 рублів. Вартість залежить від рівня складності візерунка. Майстри створюють справжні витвори мистецтва із звичайної шкаралупи, ціна яких доходить часом до 10 000 рублів за екземпляр. І покупці на такі ексклюзиви знаходяться завжди. За основу беруться не тільки курячі, але й гусячі і навіть страусині яйця. Пробуйте, експериментуйте, тренуйтеся і ви обов’язково зможете освоїти цю захоплюючу бізнес-нішу!

Share your thoughts