Ресурс для розведених людей

Сумна Статистика розлучень не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. Якщо одні радіють власним розлучення і пов’язують його з відчуттям абсолютної свободи, то для інших це подія закінчується депресією, емоційним кризою і почуттям цілковитої самотності. Багато хто не вирішуються розповісти про свої переживання рідним, близьким і друзям, воліючи тримати весь вантаж почуттів у собі. До психолога теж звертаються вкрай рідко, прирікаючи себе поступово на добровільне ув’язнення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Спеціальні Інтернет-ресурси для розлучених — це справжній порятунок для таких людей. Такий сервіс гарантує повну конфіденційність, тому користувач, зареєстрований на ньому, може вільно вилити душу, поділитися досвідом, перейняти його у інших і не боятися, що його впізнають і засудять.

Крім психологічної допомоги клієнти сайту отримують і професійні юридичні поради, адже це не менш цінне в тому випадку, коли розлучення пов’язаний з розділом майна, дітей і т. д.

Вперше такий ресурс був створений на території Америки двома жінками, які пережили у своєму житті важкий розлучення і об’єдналися, щоб поділитися досвідом з багатьма іншими. Проект виявився вкрай успішним. Він не тільки приносить користь оточуючим, але і дозволяє його засновницям пристойно заробляти за допомогою реклами (рекламодавцями в більшості випадків є психологічні та юридичні компанії).

Зрозуміло, що монетизувати такий сайт не складе праці та іншими загальновідомими способами.

Share your thoughts