Ресурс для обміну будинками

Відомо, що люди творчих професій (стилісти, фотографи, художники, продюсери тощо) досить багато подорожують. У постійних роз’їздах досить складно вирішувати проблеми пошуку підходящого житла. Саме для таких користувачів нещодавно був створений унікальний проект під назвою Creative Caravan.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цей інтернет-ресурс являє собою простий з точки зору інтерфейсу сервіс, що дозволяє творчим особистостям в прямому сенсі обмінюватися будинками. Тобто якийсь художник або артист, зареєструвавшись на сайті, має можливість відшукати «собі подібного» та орендувати в нього квартиру за подібною вартості в потрібному населеному пункті. Своє житло на час від’їзду цей користувач може за аналогічною схемою здати іншій «колезі». Тобто вигода виходить у подвійному розмірі: з одного боку можна значно заощадити на проживанні, а з іншого — ще й заробити на здачі власних апартаментів.

Потрібно відзначити, що на майданчику присутній певний елемент довіри, саме тому в якості основної цільової аудиторії зазначаються саме люди творчих професій, які чудово розуміють один одного і відчувають почуття солідарності.

Щоб зареєструватися на сайті, нічого платити не потрібно. Але тільки до тих пір, поки користувач не підшукає собі першу квартиру або будинок. Після цього необхідно вносити щомісячну плату за користування ресурсом або ж відразу придбати річний абонемент.

Share your thoughts