Ресторан жестів

Статистика показує, що кількість глухонімих людей у світі постійно зростає. Сувора реальність життя. Інвалідам по слуху дуже складно працевлаштуватися і налагодити комфортне життя. Вирішити цю проблему цікавим способом взялися в Канаді. Там відкрився унікальний ресторан жестів під назвою Signs Restaurant. Весь персонал цього закладу — глухонімі люди, які, як показала практика, прекрасно інтегруються в суспільство і знаходять спільну мову зі чують і говорять відвідувачами.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Signs Restaurant — це, насамперед, соціальний проект, який поступово перетворюється на культовий тренд. Глухонімим людям це допомагає позбутися від замкнутості, налагодити зв’язки із зовнішнім світом, і відвідувачі ресторану, відчуваючи свою причетність до доброї справи, поспішають до нього, як на свято.

Меню ресторану також незвичайне. Кожен пункт супроводжений картинкою з жестом, тобто клієнти закладу відкривають для себе нові горизонти і вчаться розмовляти за допомогою пальців рук, а офіціанти їм у цьому із задоволенням допомагають. Зробити замовлення можна, лише склавши пальці в певну комбінацію — це принципове правило. До речі, меню відвідувачі мають право взяти з собою, щоб вдома продовжити навчання і прийти в наступний раз вже підготовленими грунтовно.

Немає жодних сумнівів у тому, що для Росії аналогічний проект міг би принести величезну користь. Тому підприємцям-початківцям варто неодмінно подумати про можливості його реалізації.

Share your thoughts