Ресторан з 3D-кухарями

Заклади громадського харчування знаходять все нові і нові форми, щоб залучити у свої стіни найвибагливіших клієнтів. Так, в Іспанії відкрив свої двері унікальний ресторан, їжа в якому готується за допомогою 3D-принтерів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Процес готування в закладі під назвою Food Ink відбувається в кілька етапів. Спочатку професійний шеф-кухар розробляє рецептуру та моделює майбутнє страву на комп’ютері. Потім всі інгредієнти перемелюють до однорідної пастоподібної консистенції, спаюються один з одним і перетворюються в єдиний тривимірний продукт.

Технологія досить проста і, разом з тим, геніальна. Звичайно, друкують кухарі не всі страви цілком, а лише деякі інгредієнти для них (наприклад, тісто, козячий сир, м’ясо тощо). Але тривимірна продукція в обов’язковому порядку присутня в кожному пункті меню.

Ресторан користується величезною популярністю у іспанців незважаючи на пристойну суму в чеку за середньостатистичний вечеря (близько 200 євро). Потрібно відзначити, що Food Ink — далеко не новинка. Кількома роками раніше подібний заклад було відкрито в Голландії, але там пішли трохи далі — гостям кафе пропонується не тільки 3D-їжа, але і меблі, а також столові прилади, надруковані на принтері.

В даний час в компанії Food Ink готуються до старту продажу франшизи їх ресторанів.

Share your thoughts