Ресторан у стилі Гаррі Поттера

Поттероманія захлеснула весь світ. Для прихильників юного чарівника в Брукліні відчинив свої двері ресторан ” Pasta Wiz за мотивами книг про Гаррі Поттера. Основу ресторанного меню складають традиційні італійські страви з макаронів — паста. Крім неї пропонуються різноманітні салати та ніжні млинці.

Тематичний ресторан пронизаний атмосферою «чарівного лігва», його прикрашають люстри в стилі Хогвартса, готична меблі, середньовічний камін, старовинні книжкові шафи і чарівні дзеркала. Є навіть рояль для дітей і розподіляє капелюх біля прилавка.

Меню ресторану не дозволяє забути про магії. Відвідувачам пропонується: коктейль «Темний Лорд», смузі «Кров дракона», «Чарівні фрикадельки», «Магічна» паста, веганські страви.

Чари в Pasta Wiz на кожному кроці.

Клієнти можуть замовляти страви за допомогою iPad і планшетів при вході і отримувати свої замовлення не більш ніж через три хвилини. І крім того, всі охочі можуть спостерігати за магією приготування пасти.

За словами власника ресторану, Алекса Димитрова, у разі успіху Pasta Wiz, він планує відкрити такі ж тематичні ресторани та в інших містах Америки.

Поділіться своєю думкою