Ресторан у поїзді: іноземні бізнес-ідеї

А ви знаєте, що в Японії вже почав курсувати новий поїзд, в якому можна не тільки проїхатися, але і пообідати, паралельно милуючись чудовими краєвидами?

Запустила новий поїзд компанія Ichibansen/nextstations. Його основна відмінність від своїх «колег» полягає в тому, що стіни в ньому зроблені не з металу, і навіть не з пластику, а з прозорого скла. З нього ж виконана і перегородка, що відокремлює відділення машиніста від основного складу, що дозволить зацікавленим людям поспостерігати за його роботою. У процесі роботи з поїзда було прибрано все зайве, тобто — непрозорі стіни, перегородки і навіть старі сидіння.

Всього в поїзді передбачено 2 вагона.

Перший призначений для спокійного відпочинку та споглядання пейзажів. Сидіння у вагоні завбачливо повернені до вікна. У разі якщо вам набридне розглядати ландшафти, можна просто засунути передбачені тут штори. Другий вагон являє собою ресторан французької кухні. Над внутрішнім інтер’єром поїзда дизайнерам довелося потрудитися нітрохи не менше, ніж над зовнішнім оформленням. У процесі створення дизайн-проекту було приділено багато уваги створенню затишної домашньої обстановки з нотками вишуканості, як і личить гарного ресторану.

Поділіться своєю думкою