Ресторан лікувального харчування

У Сінгапурі і Китаї відкрили концептуально нові мережі громадського харчування, що спеціалізуються на приготуванні лікувальних страв. У меню сінгапурських ресторанів Imperial Herbal представлені ласощі, які, як стверджують їхні творці, покликані розкривати жіноче і чоловіче лібідо, врівноважувати енергії інь і янь. В рецептуру незвичайних страв входять різноманітні лікарські трави, що впливають на здоров’я їдців і забезпечують їм прекрасне самопочуття, стабільний тиск і т. д.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У штат закладах входить спеціальний людина — травник, який проводить консультації з кожним клієнтом індивідуально і дає поради, яке гарне і апетитне «ліки» краще замовити.

В китайській мережі Little Hot Pot концепція аналогічна. Страви ресторанної кухні здатні допомогти в лікуванні багатьох захворювань — від звичайної застуди до гастриту. Основа меню — це здорова їжа, приправлена спеціальними інгредієнтами. Наприклад, звичний курячий бульйон щедро присмачений 36 лікарськими травами. Відвідувач самостійно може вибрати фортеця поживного супчика. Чим міцніше бульйон, тим більше концентрація лікувальних інгредієнтів в ньому. Крім цього, в ресторані можна поласувати «лікувальним» м’ясом, морепродуктами, рибою, локшиною, овочами і т. д.

Тенденція правильного харчування поступово охоплює світову громадськість. Відкриття такого незвичайного ресторану може стати дуже прибутковим бізнесом.

Share your thoughts