Ресторан для красивих людей

Нещодавно на території Америки відкрив свої двері унікальний ресторан. Заклад громадського харчування мають можливість відвідати далеко не всі: вхід дозволений тільки… красивим людям. Як фейс-контролерів виступає повноцінне журі. До складу «фахівців з краси» входять популярні моделі, кінозірки, зіркові тренери, артисти та інші медійні особистості. Якщо людина здасться їм недостатньо привабливим, то вхід в ресторан йому буде заборонений.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ресторан належить одному з найвідоміших на планеті порталів знайомств під назвою Beautiful People. Цей сайт працює по тій же технології: стати членом спільноти можна тільки отримавши позитивну оцінку учасників протилежної статі. Але, як показує практика, увійти в «елітний» клуб красенів і красунь можна при наявності великого особистого капіталу. Адже найчастіше жінок і чоловіків в партнерах приваблює саме товстий гаманець. Якщо фінансове благополуччя гарантовано, то всі інші фактори відходять на другий план.

Існує цікава статистика: чоловіків з Росії на сайті — мінімальна кількість. Парадокс, але вітчизняних представників чоловічої статі вважають несимпатичними, поряд з поляками та англійцями. У базу заносяться в середньому 9 росіян із 100. Зате з дівчатами все навпаки. Російські красуні знаходяться в лідерах, а самими непривабливими визнані австралійки, британки і новозеландки.

Share your thoughts