Ресторан для алергетиків

Конкуренція у сфері класичного харчування дуже висока, тому сьогодні набирають популярність вузькоспрямовані закладу. Наприклад, у Франції повсюдно відкриваються спеціальні ресторани, що пропонують меню для алергіків.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

За статистичними даними, від алергії страждають мільйони людей по всьому світу, і рівень захворюваності тільки зростає. Вчені пов’язують цей факт з несприятливою екологічною обстановкою і застосуванням великої кількості хімікатів у промисловості. Життя алергіків не назвеш приємною. Всюди їх підстерігають небезпеки, які в найстрашніших ситуаціях можуть закінчитися дуже сумно. Особливо поширена харчова алергія. Людям доводиться уважно вивчати склади продуктів, неможливо без побоювання замовити їжу в ресторані або кафе. Але французьке заклад Mon Histoire виправила цей недолік.

У ресторанному меню повністю відсутні популярні харчові алергени, такі як яйця, горіхи, соя і т. д. Ніяких хімічних добавок, емульгаторів та іншої гидоти в стравах — тільки смачна, здорова та безпечна їжа!

У штаті ресторану працюють тільки висококваліфіковані кулінари з великим досвідом роботи в області приготування дієтичних страв. Тепла атмосфера закладу вселяє довіру і дозволяє розслабитися, не побоюючись за життя і здоров’я. Та й ціни в ресторані досить демократичні, що позитивно позначається на його відвідуваності. Можна не сумніватися, що в нашій країні подібний проект буде не менш популярний.

Share your thoughts