Ресторан без персоналу

Сфера громадського харчування дуже приваблива для підприємців-початківців. Здавалося б: усі грані її вже вивчені і освоєні. Але ні! З’являються все нові перспективні проекти, які приносять своїм творцям стабільно високий дохід і користуються попитом. Один з таких проектів — це унікальний ресторан під назвою Foodsy, що недавно відкрився в Амстердамі. Унікальність його полягає в наявності селф-сервісу («селф» від англійського слова «самостійний»). У цьому закладі повністю відсутній персонал. Відвідувачі готують собі їжу самі, і від цього їх кількість не зменшується, а тільки зростає з кожним днем.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У ресторані готують самі прості і невибагливі страви. На спеціальній стійці розташовується меню, а також невелика книжка з рецептами і покроковим алгоритмом готування. Відвідувач вибирає страва до душі, відправляється в кухонну зону, бере всі необхідні продукти, готує, а потім сідає за столик і поїдає своє творіння. По суті, Foodsy — це стороння квартира з зоною для готування.

Перевага такого варіанта полягає в тому, що людям не потрібно тягатися по магазинах, вибираючи продукти і довго розмірковуючи над тим, що б таке з’їсти, щоб простіше, швидше і смачніше. У Foodsy все продумано до дрібниць. Ідея дуже оригінальна, і конкуренція поки що відсутнє. Какссы в ресторані теж немає, клієнти розплачуються через спеціальний інтернет-сервіс, що також дуже зручно.

У Росії подібних проектів поки немає, і це чудова новина для бізнесменів, які знаходяться в пошуках геніальної ідеї і низькоконкурентних ніші.

Share your thoughts