Реставрація подушок: домашній бізнес, в маленькому місті, з мінімальними вкладеннями

Говорячи про бізнес, ми, як правило, представляємо велику організацію з десятками співробітників і сотнями звітів. Однак таке уявлення про бізнес не завжди вірно, адже насправді сьогодні існує величезна кількість підприємців, які займаються власним невеликим справою. Такі підприємства, як правило, задовольняють потреби більшості населення, за рахунок чого і виявляються рентабельними та прибутковими.

Так, послугою реставрації подушок будуть користуватися всі, незалежно від віку і фінансового достатку. А це близько 100 тис. чоловік, якщо розглядати будь-середній місто Росії. Ті, хто намагався виконати цю процедуру самостійно зрозуміли, що це довго і клопітно: погано простирывается або сушиться, то пух збивається.

Більш того, клієнтами подібних точок можуть стати не тільки окремі приватні особи, але і хостели, готелі або гуртожитку. Якщо враховувати і те, що потреба в реставрації подушки не одноразова, а буде виникати час від часу, то можна з упевненістю сказати, що ця послуга буде користуватися попитом, до того ж і з мінімальними вкладеннями.

Організувати такий бізнес можна як у стаціонарній точці в 10-20 кв. м., так і «на колесах», роз’їжджаючи по спальних районах міста в невеликому фургоні або газелі.

Другий «мобільний» варіант вигідний з двох причин: по-перше, фургончик з вивіскою або написом на бортах спрацює як реклама і залучення клієнтів. По-друге, далеко не кожен готовий везти по місту подушки, навіть за умови, що він знає про існування цієї послуги, тому бізнес «на колесах» буде користуватися більшим попитом, ніж стаціонарний пункт.

Основним інструментом бізнесу на реставрації подушок і, власне, головним пунктом статті витрат, стане спеціальне обладнання для механічного очищення. Ринок пропонує досить широкий асортимент установок з базовими або додатковими функціями. Вартість устаткування залежить від потужності, обсягу очищуваних матеріалів, кількості споживаної енергії та інших факторів.

Очищення подушки займає не більше 30 хвилин. За цей час видаляє всі забруднення і неприємні запахи, мікроорганізми знищуються ультрафіолетом. Після цього подушки просушуються гарячим повітрям. Додатково можна надавати нові напірники і надавати послугу з очищення інших постільних виробів.

Виконувати процедуру за бажанням клієнта можна прямо у нього на очах. Побачивши скільки пилу і бруду скупчилося в його улюбленій м’якій подушці і переконавшись в ефективності процедури, він неодмінно до вас повернеться і, більш того, розповість про вас всім знайомим.

Замовлення цілком реально приймати як через Інтернет сайт, так і через телефонні дзвінки. Якщо ви все-таки зважитеся організувати бізнес у фургоні, то клієнти, швидше за все, будуть приходити до вас без попереднього запису.

З урахуванням хорошої реклами щодня можна приймати 10 клієнтів, кожен з яких принесе мінімум 2 подушки. Таким чином, щомісячний обсяг замовлень досягне 600. Реставрація однієї подушки коштує в середньому 200 рублів, разом дохід складе 120 тис. рублів. З таким доходом бізнес повинен окупити себе вже в перший місяць.

Як видно, справа ця нехитра, не вимагає багато сил і спеціальних знань, але зате привабливе і рентабельне. А головне-це власний малий бізнес.

Поділіться своєю думкою