Реставрація меблів з родзинкою

Лорі Хетфілд — звичайна жінка, яка не володіє ніякими спеціальними знаннями. Однак у неї є неперевершений художній смак і багата уява. Саме на це вона і заробляє гроші.

Колись вона придбала старий комод і…відреставрувала його, створивши міні-імітацію кіоску з кока-колою. Причому, схожість вийшло дуже яскравим.

Потім настала черга іншого комода, який повторював знайомі практично кожному обивателеві обриси автомобіля «Фольксваген». До речі, фари на ньому були справжніми і цілком функціональними, що дозволяла користувачу знайти потрібну річ навіть при відсутності світла.

Спочатку жінка працювала у дворі власного будинку. Так що цілком природно, що її першими замовниками стали сусіди. Ідеї вона брала в мережі. Однак Лорі намагалася не просто копіювати, а привносити в дизайн і функціонал щось нове. Сьогодні Лорі — власниця успішного меблевого бізнесу.

Така бізнес-ідея підійде тим, хто не має можливості вкладати багато грошей в відкриття власної справи.

Адже старі меблі можна купити за дешевку зовсім знайти безкоштовно. Так що залишиться тільки вкласти в покупку лакофарбових матеріалів і деяких дрібних деталей.

Поділіться своєю думкою