Ремонт покрівлі

Дах — це невід’ємна частина будь-якої будівлі. Протікання покрівлі обернутися сумними наслідками для всієї будівлі. Тому при порушенні покрівельної цілісності люди відразу починають шукати майстрів, здатних цю цілісність відновити. Сьогодні одним з найпопулярніших матеріалів для облаштування дахів є м’яка покрівля, на монтажі та ремонті якій можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

М’яка покрівля підрозділяється на кілька різновидів: гнучка черепиця Катепал і плоске мембранне покриття. Встановити кожен з них без праці зможе навіть той, хто ніколи в житті не тримав в руках шуруповерт або інший будівельний інструмент. Досить вивчити технологію, про яку дуже докладно написано на багатьох сайтах в мережі Інтернет, а також у спеціалізованій літературі.

Потрібно відзначити, що конкуренція в цій сфері діяльності поки що невелика, але без якісної реклами не обійтися: тому самому початку проекту подбайте про гарної рекламної кампанії.

Ремонт м’якої покрівлі оцінюється в середньому в 3500 рублів за 1 кв. метр. Ці гроші можна заробити лише за 40-45 хвилин. За статистикою, оптимальні початкові вкладення в 130 000 рублів окупляться лише за 2 місяці навіть при мінімальній зайнятості.

Share your thoughts